Porslin med förgylld kant. Royal Copenhagen, nr 1/8. Bredd 33 cm. Smärre slitage på förgyllningen.
19 000 SEK | 2022-05-17 18:10 |
18 000 SEK | 2022-05-17 18:09 |
14 000 SEK | 2022-05-17 07:02 |
6 000 SEK | 2022-05-06 12:34 |
3 800 SEK | 2022-05-16 20:31 |
3 000 SEK | 2022-05-11 20:17 |
2 000 SEK | 2022-05-04 11:10 |
300 SEK | Startpris |