27. MUSSELMALET, UPPLÄGGNINGSFAT

Porslin med förgylld kant. Royal Copenhagen, nr 1/8. Bredd 33 cm. Smärre slitage på förgyllningen.

Varunr 233296

17 Maj 2022 18:12

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 19 000 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 3000 SEK

19 000 SEK2022-05-17 18:10
18 000 SEK2022-05-17 18:09
14 000 SEK2022-05-17 07:02
6 000 SEK2022-05-06 12:34
3 800 SEK2022-05-16 20:31
3 000 SEK2022-05-11 20:17
2 000 SEK2022-05-04 11:10
300 SEK Startpris

Onlineauktion 17 Maj 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!