Silver. Jugendstil. Tyska kontrollstämplar. Vikt ca 650 gram. Längd 31 resp. diameter 23 cm. Repor, märken.
4 400 SEK | 2022-05-17 16:22 |
4 200 SEK | 2022-05-17 11:54 |
3 000 SEK | 2022-05-04 16:12 |
2 800 SEK | 2022-05-16 00:10 |
800 SEK | 2022-05-07 10:58 |
300 SEK | Startpris |