Porslin med ducai-liknande dekor, märkt i botten. Kina, möjligen 1800-tal. Höjd 14 cm. Lock ej original, smärre slitage.
16 000 SEK | 2022-05-17 18:12 |
15 000 SEK | 2022-05-17 18:05 |
3 800 SEK | 2022-05-17 18:10 |
2 400 SEK | 2022-05-17 16:38 |
1 800 SEK | 2022-05-17 15:32 |
1 500 SEK | 2022-05-15 09:50 |
1 100 SEK | 2022-05-12 19:03 |
1 000 SEK | 2022-05-12 14:41 |
500 SEK | 2022-05-11 16:18 |
400 SEK | 2022-05-11 18:10 |
300 SEK | 2022-05-08 17:04 |
300 SEK | Startpris |