43. LOCKURNA

Porslin med ducai-liknande dekor, märkt i botten. Kina, möjligen 1800-tal. Höjd 14 cm. Lock ej original, smärre slitage.

Varunr 233317

17 Maj 2022 18:14

Utrop 3000 SEK

16 000 SEK2022-05-17 18:12
15 000 SEK2022-05-17 18:05
3 800 SEK2022-05-17 18:10
2 400 SEK2022-05-17 16:38
1 800 SEK2022-05-17 15:32
1 500 SEK2022-05-15 09:50
1 100 SEK2022-05-12 19:03
1 000 SEK2022-05-12 14:41
500 SEK2022-05-11 16:18
400 SEK2022-05-11 18:10
300 SEK2022-05-08 17:04
300 SEK Startpris

Onlineauktion 17 Maj 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!