47. LOCKDOSA

Porslin i delvist profilerat utförande med koboltdekor, märkt i botten. Kina, möjligen Ching-dynastin (1644-1911). Diameter 18 cm. Locket med lagning och retuscher, smärre tillverkningsdefekter och slitage.

Varunr 233321

17 Maj 2022 18:16

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 900 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 1200 SEK

900 SEK2022-05-17 18:12
800 SEK2022-05-17 17:02
600 SEK2022-05-17 03:59
500 SEK2022-05-15 19:16
450 SEK2022-05-14 14:47
300 SEK2022-05-07 10:59
300 SEK Startpris

Onlineauktion 17 Maj 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!