Porslin med fiskar i järnrött, märkt i botten. Kina, 190-tal eller möjligen äldre. Diameter 9 cm. Smärre tillverkningsdefekter och slitage.
1 100 SEK | 2022-05-17 12:07 |
1 000 SEK | 2022-05-17 17:02 |
800 SEK | 2022-05-17 04:00 |
700 SEK | 2022-05-14 14:47 |
500 SEK | 2022-05-09 13:19 |
300 SEK | Startpris |