49. SKÅL

Porslin med fiskar i järnrött, märkt i botten. Kina, 190-tal eller möjligen äldre. Diameter 9 cm. Smärre tillverkningsdefekter och slitage.

Varunr 233323

17 Maj 2022 18:16

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 1 100 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

Utrop 800 SEK

1 100 SEK2022-05-17 12:07
1 000 SEK2022-05-17 17:02
800 SEK2022-05-17 04:00
700 SEK2022-05-14 14:47
500 SEK2022-05-09 13:19
300 SEK Startpris

Onlineauktion 17 Maj 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!