Oljemålning på duk. Signerad, otydligt daterad. Porträtt på ung dam. 109x73 cm. Smärre krackeleringar, färgbortfall. Ram med skador.
16 000 SEK | 2022-05-17 18:02 |
15 000 SEK | 2022-05-17 18:02 |
10 000 SEK | 2022-05-17 17:59 |
9 500 SEK | 2022-05-03 18:17 |
8 000 SEK | 2022-05-15 18:40 |
2 000 SEK | 2022-05-06 09:47 |
1 800 SEK | 2022-05-05 23:30 |
300 SEK | Startpris |