Oljemålning på duk. Monogramsignerad samt plakettsignerad. Vandrare i landskap. 88x137 cm. Duklagning, krackeleringar, retuscher. Ram med skador.
2 400 SEK | 2022-05-03 18:17 |
2 200 SEK | 2022-05-12 12:08 |
1 900 SEK | 2022-05-07 10:07 |
1 100 SEK | 2022-05-04 21:19 |
300 SEK | Startpris |