9. ALEXANDRE DEFAUX (1826-1900)

Oljemålning på duk. Monogramsignerad samt plakettsignerad. Vandrare i landskap. 88x137 cm. Duklagning, krackeleringar, retuscher. Ram med skador.

Varunr 233267

17 Maj 2022 18:03

Utrop 6000-8000 SEK

2 400 SEK2022-05-03 18:17
2 200 SEK2022-05-12 12:08
1 900 SEK2022-05-07 10:07
1 100 SEK2022-05-04 21:19
300 SEK Startpris

Onlineauktion 17 Maj 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!