13. NACKSTÖD

Snidat trä. Afrika, Luba Shankadi, Kongo. 1900-talets andra hälft. Ca 14x16 cm. Avslag, torrsprickor, lagning.

Varunr 231233

31 Maj 2022 18:04

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 600 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

Utrop 1500 SEK

600 SEK2022-05-31 17:49
500 SEK2022-05-28 19:38
450 SEK2022-05-17 11:23
300 SEK Startpris

Onlineauktion 31 Maj 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!