Olikfärgat glas. Åtta ljusarmar, dekorelement i form av blommor och blad. Signerad och daterad 2002. Höjd ca 92 cm. Diameter ca 81 cm.
36 000 SEK | 2022-06-14 12:09 |
34 000 SEK | 2022-06-14 09:35 |
19 000 SEK | 2022-05-31 17:03 |
15 000 SEK | 2022-06-01 10:23 |
300 SEK | Startpris |