11. SWEDISH MODERN, FÅTÖLJ

Alm med blommig klädsel. 1940-tal. Repor och märken, solkig klädsel, lös sadelgjord undertill.

Varunr 234503

14 Juni 2022 18:04

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 3 200 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

Utrop 1000 SEK

3 200 SEK2022-06-09 21:30
3 000 SEK2022-06-14 18:01
2 200 SEK2022-06-14 00:08
700 SEK2022-06-13 10:24
400 SEK2022-06-08 22:33
350 SEK2022-06-08 16:16
300 SEK Startpris

Onlineauktion 14 Juni 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!