Alm med blommig klädsel. 1940-tal. Repor och märken, solkig klädsel, lös sadelgjord undertill.
3 200 SEK | 2022-06-09 21:30 |
3 000 SEK | 2022-06-14 18:01 |
2 200 SEK | 2022-06-14 00:08 |
700 SEK | 2022-06-13 10:24 |
400 SEK | 2022-06-08 22:33 |
350 SEK | 2022-06-08 16:16 |
300 SEK | Startpris |