14. GOLVLAMPA

Svartlackerad metall och mässing. Märkt AJH. 1950-tal. Höjd 138 cm. Repor och märken.

Varunr 234508

14 Juni 2022 18:05

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK 900 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

Utrop 1000 SEK

900 SEK2022-06-14 16:33
800 SEK2022-06-13 20:11
350 SEK2022-06-09 12:38
300 SEK2022-06-08 22:34
300 SEK Startpris

Onlineauktion 14 Juni 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!