21. NATTDUKSBORD, JUGEND

Valnöt med marmorskiva. Jugend, tidigt 1900-tal. Höjd ca 78, 42x35 cm. Repor och märken, skiva med lagningar.

Varunr 234521

14 Juni 2022 18:07

Utrop 800 SEK

400 SEK2022-06-06 13:45
350 SEK2022-06-13 10:42
300 SEK Startpris

Onlineauktion 14 Juni 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!