27. SOFFBORD

Ek med travertinskiva. 1900-talets andra hälft. Höjd 55 cm, skivans mått 105x120 cm. Repor, märken.

Varunr 234533

14 Juni 2022 18:09

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 700 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 800 SEK

700 SEK2022-06-14 07:32
700 SEK2022-06-14 13:44
500 SEK2022-06-14 01:38
300 SEK Startpris

Onlineauktion 14 Juni 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!