Ek. Seffle möbelfabrik, 1960-tal. Brännmärkt undertill. Höjd 48 cm. Bredd 60 cm. Litet brännmärke, repor och märken.
900 SEK | 2022-06-14 16:44 |
800 SEK | 2022-06-06 11:31 |
800 SEK | 2022-06-14 13:00 |
500 SEK | 2022-06-08 22:32 |
400 SEK | 2022-06-02 12:49 |
300 SEK | Startpris |