Ek med läderklädda sitsar. "W2", brännmärkta CM Madsens Fabriker Haardby Denmark. Repor och märken, sitsarna smärre slitage.
20 000 SEK | 2022-06-09 12:46 |
19 000 SEK | 2022-06-13 14:15 |
15 000 SEK | 2022-06-13 10:23 |
13 000 SEK | 2022-06-09 13:21 |
11 000 SEK | 2022-06-03 21:47 |
9 000 SEK | 2022-06-08 16:15 |
8 000 SEK | 2022-06-04 01:27 |
4 000 SEK | 2022-06-02 16:39 |
3 600 SEK | 2022-06-02 13:12 |
3 200 SEK | 2022-06-01 15:33 |
2 200 SEK | 2022-06-01 08:08 |
300 SEK | Startpris |