Oljemålning på pannå. Signerad och daterad -97. interiörscen med dam och man. 31x38 cm.
1 700 SEK | 2022-06-14 18:12 |
1 600 SEK | 2022-06-14 15:43 |
1 300 SEK | 2022-06-13 20:50 |
1 200 SEK | 2022-06-12 11:38 |
1 100 SEK | 2022-06-11 20:01 |
700 SEK | 2022-06-09 19:02 |
600 SEK | 2022-06-08 13:51 |
500 SEK | 2022-06-02 17:03 |
450 SEK | 2022-06-02 15:43 |
350 SEK | 2022-06-01 16:10 |
300 SEK | Startpris |