Porslin med koboltdekor. Höjd ca 11 cm. Smärre tillverkningsdefekter, glasyrmistor och slitage. Mynning med lagning och retuscher.
9 500 SEK | 2022-06-27 18:02 |
9 000 SEK | 2022-06-27 18:03 |
5 000 SEK | 2022-06-27 17:26 |
3 800 SEK | 2022-06-27 17:49 |
2 400 SEK | 2022-06-26 19:04 |
2 200 SEK | 2022-06-14 20:20 |
2 200 SEK | 2022-06-25 15:01 |
600 SEK | 2022-06-21 11:05 |
450 SEK | 2022-06-21 02:20 |
350 SEK | 2022-06-15 18:28 |
300 SEK | Startpris |