Keramik med sancai-glasyr. Höjd ca 6 cm. Smärre tillverkningsdefekter, avslag, nagg och slitage.
1 600 SEK | 2022-06-27 11:51 |
1 500 SEK | 2022-06-14 20:20 |
600 SEK | 2022-06-26 19:07 |
450 SEK | 2022-06-23 08:31 |
300 SEK | Startpris |