Dekor i lackarbete och guld. Troligen Meiji, 18/1900-tal. Kantskador, åldersrelaterat slitage, krackeleringar.
2 400 SEK | 2022-06-27 18:03 |
2 200 SEK | 2022-06-23 22:18 |
2 000 SEK | 2022-06-19 23:42 |
1 500 SEK | 2022-06-14 20:21 |
1 400 SEK | 2022-06-17 03:21 |
1 200 SEK | 2022-06-16 20:42 |
300 SEK | Startpris |