Keramik med lejon och grön glasyr. Ca 24x24 cm. Smärre skador och slitage.
1 600 SEK | 2022-06-27 17:56 |
1 500 SEK | 2022-06-14 20:21 |
1 000 SEK | 2022-06-27 12:36 |
350 SEK | 2022-06-15 15:20 |
300 SEK | Startpris |