Keramik med brun och svart glasyr. Höjd ca 11 cm, diameter ca 21 cm. Avslag, smärre naggar och slitage.
2 600 SEK | 2022-06-27 13:21 |
2 400 SEK | 2022-06-27 11:53 |
2 200 SEK | 2022-06-14 20:21 |
300 SEK | Startpris |