Smidd, Habaki i koppar. Signerad på tången. Japan, 18/1900-tal. Klingans längd 35 cm, total längd 48 cm. Några hack i eggen, rostporer, tången med visst rostangrepp.
1 900 SEK | 2022-06-14 20:21 |
1 800 SEK | 2022-06-27 18:08 |
450 SEK | 2022-06-27 13:21 |
300 SEK | Startpris |