Klinga i stål med silverdekor, handtag i förgylld koppar med handciselerad dekor. Troligen Indien, 1800-tal. Längd 33 cm. Åldersrelaterat slitage, balja saknas.
4 800 SEK | 2022-06-27 18:13 |
4 600 SEK | 2022-06-27 18:12 |
1 600 SEK | 2022-06-19 22:59 |
1 500 SEK | 2022-06-18 12:14 |
1 100 SEK | 2022-06-14 20:21 |
450 SEK | 2022-06-16 01:18 |
300 SEK | Startpris |