Keramik. Kina ca 1600-1800-tal. Höjd ca 25 cm. Sprickor, avslag, nagg och slitage. Den större sannolikt med retuscher.
2 600 SEK | 2022-06-27 18:14 |
2 400 SEK | 2022-06-27 18:14 |
1 900 SEK | 2022-06-27 12:09 |
1 700 SEK | 2022-06-27 12:05 |
1 500 SEK | 2022-06-14 20:22 |
1 400 SEK | 2022-06-23 14:52 |
1 200 SEK | 2022-06-16 18:54 |
350 SEK | 2022-06-16 10:32 |
300 SEK | Startpris |