Porslin med koboltdekor och i botten märke. Sannolikt 1900-tal. Höjd ca 32 cm. Smärre tillverkningsdefekter, slitage, beläggningar och matt glasyr.
1 100 SEK | 2022-06-14 20:22 |
1 000 SEK | 2022-06-25 16:36 |
300 SEK | Startpris |