1. SPØTTRUP, PALL

Jakaranda med galonklädd sits. Danmark, 1960-tal. Brännmärkt undertill. Höjd 39, bredd 53 cm. Repor, märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.

Varunr 233076

9 Augusti 2022 18:00

Klubbslag1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK 900 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

Utrop 1500 SEK

900 SEK2022-08-09 17:57
800 SEK2022-08-09 11:08
700 SEK2022-07-08 16:55
500 SEK2022-07-08 08:01
300 SEK Startpris

Onlineauktion 9 aug 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!