Jakaranda med galonklädd sits. Danmark, 1960-tal. Brännmärkt undertill. Höjd 39, bredd 53 cm. Repor, märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
900 SEK | 2022-08-09 17:57 |
800 SEK | 2022-08-09 11:08 |
700 SEK | 2022-07-08 16:55 |
500 SEK | 2022-07-08 08:01 |
300 SEK | Startpris |