23. BROR AXEL OLSSON, SKULPTUR

Brons på betongsockel. Figurgrupp. Signerad och numrerad 2/5. Höjd 28,5 cm.

Varunr 235620

9 Augusti 2022 18:08

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 3 600 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

Utrop 2000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

3 600 SEK2022-08-09 17:54
3 400 SEK2022-08-09 17:29
3 200 SEK2022-08-09 10:50
1 600 SEK2022-08-07 11:00
1 500 SEK2022-08-05 15:37
1 100 SEK2022-08-05 13:22
500 SEK2022-07-09 21:51
300 SEK Startpris

Onlineauktion 9 aug 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!