Brons på betongsockel. Figurgrupp. Signerad och numrerad 2/5. Höjd 28,5 cm.
3 600 SEK | 2022-08-09 17:54 |
3 400 SEK | 2022-08-09 17:29 |
3 200 SEK | 2022-08-09 10:50 |
1 600 SEK | 2022-08-07 11:00 |
1 500 SEK | 2022-08-05 15:37 |
1 100 SEK | 2022-08-05 13:22 |
500 SEK | 2022-07-09 21:51 |
300 SEK | Startpris |