27. ROYAL DUX, FIGURGRUPP

Porslin med målad dekor. 1900-talets mitt. Dansande par. Höjd 38 cm. Åldersrelaterat slitage.

Varunr 235624

9 Augusti 2022 18:09

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 1 500 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 1000 SEK

1 500 SEK2022-08-09 02:03
1 400 SEK2022-08-01 23:41
1 300 SEK2022-07-30 20:30
1 000 SEK2022-07-30 11:04
700 SEK2022-07-30 08:18
500 SEK2022-07-23 17:56
400 SEK2022-07-16 12:32
300 SEK Startpris

Onlineauktion 9 aug 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!