Porslin med målad dekor. 1900-talets mitt. Dansande par. Höjd 38 cm. Åldersrelaterat slitage.
1 500 SEK | 2022-08-09 02:03 |
1 400 SEK | 2022-08-01 23:41 |
1 300 SEK | 2022-07-30 20:30 |
1 000 SEK | 2022-07-30 11:04 |
700 SEK | 2022-07-30 08:18 |
500 SEK | 2022-07-23 17:56 |
400 SEK | 2022-07-16 12:32 |
300 SEK | Startpris |