Jakaranda. Modern design, 1960-tal. Höjd 74, diameter 115 cm. Två iläggsskivor a 40 cm/st medföljer. Smärre repor och märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
1 400 SEK | 2022-08-09 17:57 |
1 300 SEK | 2022-08-09 17:58 |
800 SEK | 2022-08-09 00:45 |
600 SEK | 2022-07-08 17:14 |
350 SEK | 2022-08-03 13:36 |
300 SEK | Startpris |