Svart skinn med benställning i jakaranda. Modern design, 1960-tal. Bredd 188 cm. Bruksslitage, repor, märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
900 SEK | 2022-08-09 17:59 |
800 SEK | 2022-08-09 17:59 |
350 SEK | 2022-08-09 10:03 |
300 SEK | 2022-07-02 19:24 |
300 SEK | Startpris |