Klar glasmassa. Sverige, 1900-talets andra hälft. Bestående av 11 rödvinsglas 14 cm, 8 likörglas 9 cm, 10 snapsglas 13,5 cm och 10 vitvinsglas 12 cm. Bruksslitage.
600 SEK | 2022-08-08 22:42 |
500 SEK | 2022-08-01 07:07 |
350 SEK | 2022-07-26 19:16 |
300 SEK | Startpris |