Jakaranda. Modern design, 1960-tal. Höjd 53, skivans mått 124x58 cm. Repor, märken, stoppklossar till utdragsskivan saknas. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
400 SEK | 2022-08-09 11:39 |
350 SEK | 2022-08-09 00:46 |
300 SEK | 2022-07-01 00:06 |
300 SEK | Startpris |