Jakaranda. AB Säffle Möbelfabrik. 1960-tal. Höjd 53, skivornas mått 140x63 cm. Repor, märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
700 SEK | 2022-08-09 00:46 |
600 SEK | 2022-07-28 01:16 |
500 SEK | 2022-08-02 17:13 |
400 SEK | 2022-07-01 00:05 |
300 SEK | Startpris |