Jakaranda och metall. Stereobänken märkt Bang & Olufsen. 1960-tal. Höjd 63, bredd 86 (bänken) resp. höjd 76, bredd 40 cm (högtalare). Repor, märken, en lös listbit medföljer. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
3 600 SEK | 2022-08-09 18:04 |
3 400 SEK | 2022-08-09 18:03 |
1 500 SEK | 2022-07-11 21:47 |
900 SEK | 2022-08-03 12:44 |
700 SEK | 2022-07-22 18:24 |
350 SEK | 2022-07-06 18:38 |
300 SEK | Startpris |