8. BERTIL FRIDHAGEN, HYLLSYSTEM, 3+1 DELAR

Jakaranda. Bodafors. 1960-tal. Märkt i låda. Höjd 190, bredd 100+100+100+60 cm. Repor, märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.

Varunr 233087

9 Augusti 2022 18:03

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 6 500 SEK7 00 SEK8 00 SEK

Utrop 6000-8000 SEK

6 500 SEK2022-08-09 18:00
6 000 SEK2022-07-18 18:47
3 800 SEK2022-06-28 21:24
1 000 SEK2022-07-16 17:12
300 SEK Startpris

Onlineauktion 9 aug 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!