Jakaranda. Bodafors. 1960-tal. Märkt i låda. Höjd 190, bredd 100+100+100+60 cm. Repor, märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
6 500 SEK | 2022-08-09 18:00 |
6 000 SEK | 2022-07-18 18:47 |
3 800 SEK | 2022-06-28 21:24 |
1 000 SEK | 2022-07-16 17:12 |
300 SEK | Startpris |