Beomaster 4000 och Beogram 4000. 1960/70-tal. Danmark. Bredd 57,5 och 48,5 cm. Repor, märken. Kablage medföljer. Funktionsgaranti lämnas ej. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
9 000 SEK | 2022-08-23 18:04 |
8 500 SEK | 2022-08-23 18:04 |
3 400 SEK | 2022-08-20 10:34 |
3 200 SEK | 2022-08-19 21:00 |
2 200 SEK | 2022-08-09 13:44 |
500 SEK | 2022-08-11 18:35 |
300 SEK | Startpris |