11. BANG & OLUFSEN, RADIOFÄRSTÄRKARE SAMT LP-SPELARE

Beomaster 4000 och Beogram 4000. 1960/70-tal. Danmark. Bredd 57,5 och 48,5 cm. Repor, märken. Kablage medföljer. Funktionsgaranti lämnas ej. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.

Varunr 235600

23 Augusti 2022 18:06

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 9 000 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

Utrop 3000 SEK

9 000 SEK2022-08-23 18:04
8 500 SEK2022-08-23 18:04
3 400 SEK2022-08-20 10:34
3 200 SEK2022-08-19 21:00
2 200 SEK2022-08-09 13:44
500 SEK2022-08-11 18:35
300 SEK Startpris

Onlineauktion 23 Aug. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!