Jakaranda och lackerat trä. Modern design, 1950/60-tal. Höjd 54, skivans mått 150x60 cm. Ojämn, kraftig solblekning, fläckar, repor, märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
800 SEK | 2022-08-23 18:03 |
700 SEK | 2022-08-20 12:11 |
600 SEK | 2022-08-20 12:06 |
300 SEK | Startpris |