Jakaranda och ek. Modern design, 1960-tal, troligen Sverige. Höjd 74, skivans mått 150x78 cm. Repor, märken, solblekt. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
5 500 SEK | 2022-08-23 18:05 |
5 000 SEK | 2022-08-23 18:05 |
4 800 SEK | 2022-08-23 18:05 |
4 200 SEK | 2022-08-23 18:02 |
900 SEK | 2022-08-23 15:21 |
700 SEK | 2022-08-23 17:31 |
350 SEK | 2022-08-18 23:17 |
300 SEK | 2022-08-10 15:25 |
300 SEK | Startpris |