14. BRÖDERNA ANDERSSON, SOFFA OCH FÅTÖLJ

Jakaranda med textilklädsel. Plakettmärkta. 1950/60-tal. Bredd 80 resp. 193 cm. Repor, märken, något solblekta. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.

Varunr 235605

23 Augusti 2022 18:05

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK 1 000 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

Utrop 2000-3000 SEK

1 000 SEK2022-08-23 18:03
900 SEK2022-08-09 13:44
800 SEK2022-08-14 22:45
300 SEK Startpris

Onlineauktion 23 Aug. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!