Jakaranda med klädsel i svart skinn. Sverige, 1960-tal. Repor, märken, ett armstöd något löst, klädsel med släpp. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
8 500 SEK | 2022-08-23 18:01 |
8 000 SEK | 2022-08-23 17:32 |
6 000 SEK | 2022-08-23 17:58 |
4 200 SEK | 2022-08-22 15:01 |
3 800 SEK | 2022-08-09 13:44 |
2 200 SEK | 2022-08-20 18:20 |
1 700 SEK | 2022-08-17 13:10 |
1 500 SEK | 2022-08-14 22:43 |
1 200 SEK | 2022-08-10 14:19 |
500 SEK | 2022-08-10 07:21 |
300 SEK | Startpris |