Akvarell. "Don Quijote". Signerad. Dagmått 36x17,5 cm. Något gulnat blad. Ej examinerad ur ram.
3 000 SEK | 2022-08-23 18:04 |
2 800 SEK | 2022-08-23 17:53 |
2 000 SEK | 2022-08-22 21:30 |
1 900 SEK | 2022-08-14 18:10 |
1 700 SEK | 2022-08-19 17:26 |
1 200 SEK | 2022-08-18 10:45 |
600 SEK | 2022-08-17 19:05 |
450 SEK | 2022-08-14 15:14 |
400 SEK | 2022-08-11 00:40 |
300 SEK | Startpris |