Jakaranda. Troeds, Bjärnum, 1960-tal. "Garmi". Bordets höjd 74, diameter 110 cm. Två iläggsskivor a 30 cm/st medföljer. Repor, märken, något solblekt. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
5 500 SEK | 2022-08-23 17:59 |
5 500 SEK | 2022-08-23 18:00 |
2 800 SEK | 2022-08-22 15:55 |
2 400 SEK | 2022-08-23 00:12 |
2 000 SEK | 2022-08-22 18:10 |
1 200 SEK | 2022-08-22 17:25 |
300 SEK | 2022-08-19 16:16 |
300 SEK | Startpris |