Jakaranda. Modern design, 1960-tal. Säffle Möbelfabrik, "Silvia". Höjd 87, bredd 166 cm. Repor, märken, något solblekt. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
8 500 SEK | 2022-08-23 17:59 |
8 000 SEK | 2022-08-23 17:57 |
3 000 SEK | 2022-08-22 20:10 |
2 400 SEK | 2022-08-22 16:47 |
1 400 SEK | 2022-08-18 20:43 |
1 100 SEK | 2022-08-14 22:44 |
700 SEK | 2022-08-10 07:22 |
300 SEK | 2022-08-10 07:16 |
300 SEK | Startpris |