5. ALBIN JOHANSSON & SÖNER, MATGRUPP, FEM DELAR

Jakaranda. Modern design, 1960-tal. Märkt AB Johansson & Söner, Hyssna. Bordets höjd 75, diameter 110 cm. Två iläggskivor a 40 cm/st medföljer. Nedslipad skiva, repor, märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.

Varunr 235590

23 Augusti 2022 18:02

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 3 200 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

Utrop 3000 SEK

3 200 SEK2022-08-23 17:59
3 000 SEK2022-08-23 18:00
2 600 SEK2022-08-23 17:58
2 200 SEK2022-08-23 16:13
1 400 SEK2022-08-09 13:44
1 000 SEK2022-08-21 19:20
350 SEK2022-08-19 16:16
300 SEK Startpris

Onlineauktion 23 Aug. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!