Jakaranda. Modern design, 1960-tal. Märkt AB Johansson & Söner, Hyssna. Bordets höjd 75, diameter 110 cm. Två iläggskivor a 40 cm/st medföljer. Nedslipad skiva, repor, märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
3 200 SEK | 2022-08-23 17:59 |
3 000 SEK | 2022-08-23 18:00 |
2 600 SEK | 2022-08-23 17:58 |
2 200 SEK | 2022-08-23 16:13 |
1 400 SEK | 2022-08-09 13:44 |
1 000 SEK | 2022-08-21 19:20 |
350 SEK | 2022-08-19 16:16 |
300 SEK | Startpris |