Jakaranda. Modern design, 1960-tal. Enligt uppgift inköpt i Danmark. Höjd 75, skivans mått 139x86 cm, med utdragna skivor 274x86 cm. Repor, märken, fördjupning efter nedslipad skada, solblekt.
3 400 SEK | 2022-08-23 18:01 |
3 200 SEK | 2022-08-23 18:02 |
1 400 SEK | 2022-08-23 18:00 |
1 200 SEK | 2022-08-23 17:34 |
1 100 SEK | 2022-08-22 16:56 |
600 SEK | 2022-08-22 21:17 |
450 SEK | 2022-08-22 19:02 |
300 SEK | Startpris |