Jakaranda. Danmark, 1960-tal. Modell 460, formgivna 1961. Märkta Sibast Furniture. Repor, märken, några limmade, olika klädsel. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
3 800 SEK | 2022-08-23 17:59 |
3 600 SEK | 2022-08-23 18:02 |
1 900 SEK | 2022-08-22 16:56 |
1 000 SEK | 2022-08-23 00:21 |
500 SEK | 2022-08-22 19:06 |
400 SEK | 2022-08-19 16:16 |
350 SEK | 2022-08-17 16:53 |
300 SEK | 2022-08-15 13:29 |
300 SEK | Startpris |