Jakaranda. Modern design, 1960-tal. Omärkt. Höjd 50, bredd 60 cm. Repor, märken, det minsta bordet med fuktfläckar. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
900 SEK | 2022-08-21 12:04 |
800 SEK | 2022-08-22 10:38 |
500 SEK | 2022-08-21 19:21 |
300 SEK | 2022-08-17 14:31 |
300 SEK | Startpris |