Jakaranda och betsad bok, med mässingsavslut på benen. Troligen Sverige, 1950/60-tal. Höjd 60, skivans mått 118x56 cm. Repor, märken, något solblekt. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
1 000 SEK | 2022-08-15 17:41 |
900 SEK | 2022-08-09 13:44 |
350 SEK | 2022-08-10 07:22 |
300 SEK | Startpris |