9. SOFFBORD

Jakaranda och betsad bok, med mässingsavslut på benen. Troligen Sverige, 1950/60-tal. Höjd 60, skivans mått 118x56 cm. Repor, märken, något solblekt. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.

Varunr 235591

23 Augusti 2022 18:03

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK 1 000 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

Utrop 1500-2000 SEK

1 000 SEK2022-08-15 17:41
900 SEK2022-08-09 13:44
350 SEK2022-08-10 07:22
300 SEK Startpris

Onlineauktion 23 Aug. 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!